Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arcane mage :D popripadne frostfire :))

+6
Warer
Infinity
Hucimir
cobbe
Linzy
Zachyno
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Zachyno Thu Aug 18, 2011 7:16 pm

Nick :zachyno
Class: mage arcane/frostfire
Talenty:57/3/11
Profese:Ench 450 JWC 450 Mining 450
Equip:4555GS ... SP:2400 Crit:21% Haste 22.23% hit :9% myslim ze to postaci Smile
Máš enchanty a sockety?:ano vsade ench aj socku... aj viem o nich vsetko na maga Very Happy
Máš stabilní internet: hej
Předcházející guildy: Refusion,TotS Smile
Důvod odchodu z guildy: skusil by som si poraidovat po dlhsej dobe... snad bude aj kolektiv dobry tak ako v predchadzajucich guildach
Skušenosti se svojí classou:4 roky na tomto servery este od Sargerasu... o magovi viem aj o polnoci... Very Happy od zadu od predu od stredu... vsetko co sa da Very Happy len pvp moc nestudujem
Skušenosti na Raidě(wotlk): Wotlk : Naxx 10/25, OS 10/25, EoE 10/25, VoA 10/25 Ulduar 10/25
Proč právě Vir Aeternum: chcem skusit guildu ktora je taka dobra ako stary Refu... Very Happy
Koho znáš v Vir Aeternum: vsetkych starych Refusion hracov Very Happy plus ako mala vyhra mam tam brata Numenora ... je to maly zmrd Very Happy ale predsa to je brat Very Happy

Věk: 18

Online omezení (kdy můžete hrát): takmer vzdy... teraz idem na rok do uSA studovat snad sa bude dat aj tam... asi ano
DPS: v naxxe cca 8000, v UD cca 5000+ , na target dummy : cca 4200+

Zachyno

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Linzy Fri Aug 19, 2011 1:42 pm

nech si zteba berie brat priklad lebo je to maly sulin iba:D

Linzy

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  cobbe Fri Aug 19, 2011 5:41 pm

bracha numenora? Smile
hm to zavani protekci Cool , nicmene prihlaska je v pohode
zajimave sledovat, ze zacatku tu z refu nikdo nechtel a postupne zajem nejak pribyva, pritom tots ma slusnou clenskou zakladnu a je tam vetsina hracu z refu takze materialu na progresu tam bude asi hodne
ten duvod odchodu jsem moc nepochopil .)
ohledne magu necham rozhodnuti na CL a GM (mage Smile )
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Hucimir Fri Aug 19, 2011 5:55 pm

Tak "dobrú" ako Refu u nás bohužiaľ nenajdeš, ale tá nová G, tears ci ako sa volá, tej by sa Ref mohla rovnať, tak to poprípade skús tam.
Mágov je dosť, zamieta sa.

Hucimir

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 13. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Zachyno Fri Aug 19, 2011 10:36 pm

Som dost schopny mag na to aby som vam predmgoval vacsinu vasich magov a vyznam sa lepsie ako u vas vacsina... podotykam vacsina nie vsetci!.... dlho som nehral tj. asi 3 mesiac treraz som znova zacal preto bgy som si rad zaraidoval a spoznal ludi a zistil ci ste skilled alebo nie... zaujima ma vasa guilda proste

Zachyno

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Infinity Fri Aug 19, 2011 10:51 pm

to, ci si schopny alebo nie je na posudeni nas, nie teba
tymyto recami o tom aky si mega skill sa daleko nedostanes, bohuzial(alebo nastastie) magov mame dost a nepotrebujeme tvoju urcite nezistnu pomoc
prajem vela stastia v tots

Infinity

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Linzy Fri Aug 19, 2011 11:03 pm

/slap Infinity

Linzy

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Linzy Fri Aug 19, 2011 11:06 pm

zachyno takymito recami daleko nezajdes, mozno preto troskotaju guildy, ze si kazdy osebe mysli aky je uzasny a priotm nieje. domnievam sa ze nasich magov by si len tak lahko teda nedal , kedze su viac ako kvalitni. cauky cau

Linzy

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Zachyno Fri Aug 19, 2011 11:48 pm

Ja vas neprehovaram a Linzy dobre vies ake mam kvality Smile ale dal by som... ja si myslim ze ano... a nepotrebujem vas prehovarat ale ja viem pre seba ze za maga to viem... je to na vas posudenie... ked ma nechcete vas problem ja som si napisal prihlasku... takze robte si co chcete... Smile

Zachyno

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Infinity Fri Aug 19, 2011 11:50 pm

Zachyno napsal:Ja vas neprehovaram a Linzy dobre vies ake mam kvality Smile ale dal by som... ja si myslim ze ano... a nepotrebujem vas prehovarat ale ja viem pre seba ze za maga to viem... je to na vas posudenie... ked ma nechcete vas problem ja som si napisal prihlasku... takze robte si co chcete... Smile

aha takze ty k nam vlastne ani nechces, tebe to je jedno
naco nam je takyto clovek?

Infinity

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Linzy Fri Aug 19, 2011 11:52 pm

ako crowl si ta pekne zastava na chate si ta brani, ale tymto si to pojebal uz nadobro a reci tipu on nieje namysleny uz nebudeme brat. si si to zaklincoval

Linzy

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Warer Fri Aug 19, 2011 11:53 pm

Si poriadne odvazny nato ze tvoj nick vidim teraz 1x v zivote povedat ze na isto (este s tvojim na nas primernym equipom) by si predmgoval vsetkych nasich magov medzi ktorymi sa skryvaju skillery co hraju na tomto servery 4 - 6 rokov a len za magov, tocia do 8K DPS na pohodu (ty si napisal UD okolo 5K to ta predmgujem aj ja a som retradin), tak ako kamo odprezentoval si sa pekne teda, keby si mal trochu rozumu a nezmieril sa s tym ze sme ta odmietli riesil by si to whispami osobne s hucom a mal by si o 200% vecsiu sancu ze sa sem nakoniec dostanes (i ked mozno ani to ne) ako tymto co si tu odprezentoval svoj charakter.

Warer

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Yappino Sat Aug 20, 2011 2:06 am

Hucimir napsal:Tak "dobrú" ako Refu u nás bohužiaľ nenajdeš, ale tá nová G, tears ci ako sa volá, tej by sa Ref mohla rovnať, tak to poprípade skús tam.
Mágov je dosť, zamieta sa.

Tears nedavaju ani UD 25 Razora ...
Yappino
Yappino

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 31. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Infinity Sat Aug 20, 2011 2:09 am

Yappino napsal:
Hucimir napsal:Tak "dobrú" ako Refu u nás bohužiaľ nenajdeš, ale tá nová G, tears ci ako sa volá, tej by sa Ref mohla rovnať, tak to poprípade skús tam.
Mágov je dosť, zamieta sa.

Tears nedavaju ani UD 25 Razora ...

niekto tu ocividne nepochopil ze to bolo myslene ironicky

Infinity

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Yappino Sat Aug 20, 2011 2:14 am

Infinity napsal:
Yappino napsal:
Hucimir napsal:Tak "dobrú" ako Refu u nás bohužiaľ nenajdeš, ale tá nová G, tears ci ako sa volá, tej by sa Ref mohla rovnať, tak to poprípade skús tam.
Mágov je dosť, zamieta sa.

Tears nedavaju ani UD 25 Razora ...

niekto tu ocividne nepochopil ze to bolo myslene ironicky

si kokot ze ? ...
Yappino
Yappino

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 31. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Yappino Sat Aug 20, 2011 2:44 am

Infinity napsal:
Zachyno napsal:Ja vas neprehovaram a Linzy dobre vies ake mam kvality Smile ale dal by som... ja si myslim ze ano... a nepotrebujem vas prehovarat ale ja viem pre seba ze za maga to viem... je to na vas posudenie... ked ma nechcete vas problem ja som si napisal prihlasku... takze robte si co chcete... Smile

aha takze ty k nam vlastne ani nechces, tebe to je jedno
naco nam je takyto clovek?

Asi chce ale na prihlaske sa neprosi ne ... neserte ma uz omg. Trapne reči ...
Yappino
Yappino

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 31. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Yetino Sat Aug 20, 2011 3:44 am

ako vidim tak v poslednom case je na radie dost magov a aj v guilde je ich dost...cize zamna ne

Zachyno napsal:
Proč právě Vir Aeternum: chcem skusit guildu ktora je taka dobra ako stary Refu... Very Happy

a za to ze nas prirovnavasv k refusion tak to uz duplon ne...taka urazka..Very Happy

Yetino

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 14. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Yappino Sat Aug 20, 2011 4:01 am

Yetino napsal:ako vidim tak v poslednom case je na radie dost magov a aj v guilde je ich dost...cize zamna ne

Zachyno napsal:
Proč právě Vir Aeternum: chcem skusit guildu ktora je taka dobra ako stary Refu... Very Happy

a za to ze nas prirovnavasv k refusion tak to uz duplon ne...taka urazka..Very Happy

bohača kebyze to nevyznie tak blbo ja ti nieco napisem ptm in game nech to tu nevypada ze tu nadavam kazdemu kto nie je ZA Very Happy Very Happy
Yappino
Yappino

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 31. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Hauron Sat Aug 20, 2011 5:33 am

No já jsem chtěl původně jen napsat, že podle přihlášky vypadáš celkem schopně, za ty roky už snad mága ovládáš a vzhledem k tomu, že jsi crowluv brácha, tak bych i protekčně přimhouřil oko a nebyl bych proti přijeti... Ale pokud by jsi chtěl pařit z USA, tak bys měl přinejmenšim astronomickej ping. Navíc mágů už máme opravdu plnej stav, takže jsem chtěl ať zavelí císař a jeho družina, což už se stalo, takže tak... geek

Hauron

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 07. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Hauron Sat Aug 20, 2011 5:39 am

Yetino napsal:ako vidim tak v poslednom case je na radie dost magov a aj v guilde je ich dost...cize zamna ne

Zachyno napsal:
Proč právě Vir Aeternum: chcem skusit guildu ktora je taka dobra ako stary Refu... Very Happy

a za to ze nas prirovnavasv k refusion tak to uz duplon ne...taka urazka..Very Happy

Yeti, tyhle řeči si nech... I se smajlikem by jsme si mohli ve VA tohle arogantni vyvyšováni nad ostatni guildy odpustit... Na to jsem byl alergickej za dob BS.

Hauron

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 07. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  cobbe Sat Aug 20, 2011 9:48 am

mno uz to uzavrete , myslis ze je to vyreseno
a ty yapino se zamysli a prestan urazet vlastni cleny, kdyz nemate nic "normalnino" k tematu radeji nic nepis
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Yappino Sat Aug 20, 2011 2:28 pm

cobbe napsal:mno uz to uzavrete , myslis ze je to vyreseno
a ty yapino se zamysli a prestan urazet vlastni cleny, kdyz nemate nic "normalnino" k tematu radeji nic nepis


kvoli tomute ne... zas ma naparili na guilda chate ...
Yappino
Yappino

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 31. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  cobbe Sat Aug 20, 2011 2:48 pm

stava se, ale tak mit brachu v guilde neni zle zejo, jen to nejak neklaplo
a ber to s nadhledem (vsechno)
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Hucimir Sat Aug 20, 2011 4:09 pm

A áno, Infinity to povedal správne, bolo to myslené ironicky =)

Hucimir

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 13. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Zachyno Sat Aug 20, 2011 8:15 pm

Ukludnite sa... kecy ze ma predmgujete a ja vas nemaju zmysel... niektory co ma tu poznaju vedia co dokazem a ako sa vyznam.. .Hucu poznam je to znamy z wowka a pozname sa dost dlho...pozname svoje kvality... btw ano aj ja na razorovi tocim 9500 dps ked zleti dole a zapnem setko co mam... a na Vas priemerny equip...niekto ti to mozno nepovedal ale Equip sa nebere na Gearscore ale na to ako mas pospajane bonusy ake mas enchy a socky a podobne... pocet haste crit hit ... vsetko... nie GS Smile ja som napisal prihlasku lebo tam chcem ist ale ked ste zamieetli berem to... je to Vase rozhodnutie...

Zachyno

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

arcane mage :D popripadne frostfire :)) Empty Re: arcane mage :D popripadne frostfire :))

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru