Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warlocksvk

+2
cobbe
Cargox
6 posters

Goto down

Warlocksvk Empty Warlocksvk

Příspěvek  Cargox Wed Jun 15, 2011 2:22 am

Nick:Warlocksvk

Class:Warlock

Talenty:Demonology

Profese:Tail,Eng,Ins

EQUIP a LINK NA ARMORY! :http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Warlocksvk

Máš enchanty a sockety:Áno

Máš stabilní internet:Celkem Ano

Předcházející guildy:...,LTB

Důvod odchodu z guildy: Rozpory mezi lidmi,špatný kolektiv, pouze pár schopných a přátelských lidí.Slabé raidy.

Skušenosti se svojí classou:1 rok hraní,zkoušení na dummy,testování buildů v daném odvětví,zkouknuto nespočet návodů

Skušenosti na Raidě(wotlk):OS,EOE,Naxx,Uld po freyu (není problém se taktiku předem doučit)

Proč právě Vir Aeternum:Znám hromadu lidí v guildě,.....

Koho znáš v Vir Aeternum: vi.předchozí bod

Věk:17

Online omezení (kdy můžete hrát):Dle,práce,školy,zábavy sem schopen i do 3 ráno všedního dne.

DPS(+podložený screenem aspoň na dummech) Viz.Fefosk =D


Tvoje UI:Základní

Cargox

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Cargox Wed Jun 15, 2011 2:23 am

EDIT: Alt:Cargox,Nyara


Cargox

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  cobbe Wed Jun 15, 2011 9:06 am

cargox ja jsem zadny rozpor z tebou nikdy nemel, naopak....... o to vic jsem nepochopil tvoje prestupy, dokonce si pamatuju asi mesic a pul zpatky, ze jsme se bavili ze te znovu vezneme, kdyz ltb opustili prvni dobri hraci s durdim jsme to resili a nakonec z toho opet seslo, protoze jsi sel do dGoT
jako hrac jsi v pohode, ale ta vydrz v guilde..........., zrovna ted prochazime trochu renesanci, nekteri hraci sli na twin atd. takze misto pro warlocka asi jeste bude, ale byl by jsem rad, kdybych si myslel ze to myslis opravdu vazne
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Lethal Wed Jun 15, 2011 9:30 am

PROTI Suspect

Lethal

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Cargox Wed Jun 15, 2011 3:48 pm

LTB byl můj cíl už na TBC ,takový wowkařský sen,jenže pak se to začalo dosírat a já udělal dost blbostí....ale myslím si že po šesti letech hraních na OG se dá takové období pochopit =)

Cargox

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  cobbe Fri Jun 17, 2011 7:12 pm

takze co? ze hry jsem slysel spis neutralni nazory nebo i pro, lethal co s tebou? Very Happy
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Hucimir Sat Jun 18, 2011 1:56 pm

Ja súhlasím, ako som zmienil, ďaLší leave mi vadiť nebude. Síce ranní moje srdce ale na toto téma som s warlockom už diskutoval, ako by sa mal zachovať, ak by také niečo nastalo.
Takže, ja som za.

Hucimir

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 13. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  cobbe Sat Jun 18, 2011 3:01 pm

Hucimir napsal:Ja súhlasím, ako som zmienil, ďaLší leave mi vadiť nebude. Síce ranní moje srdce ale na toto téma som s warlockom už diskutoval, ako by sa mal zachovať, ak by také niečo nastalo.
Takže, ja som za.

... a me by vadil prave!
v cem vidis ten prinos potom, kdyz si tohle myslis?
ja se vyjadril neutralne, me by tu nevadil taky viceme, ikdyz nejsem presvedceny jak ty ze by tu zustal, no takze je to na vas, muj nazor je dany
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Lethal Sat Jun 18, 2011 4:59 pm

Nemám rád kočovníky. Každej ví jakou maj povahu na našich tmavších bratrech. Tenrkát šel za lepším a bez hnutí brvou se na VA vysral.
Teď, když vidí ten potenciál by se najednou vrátil zpět. Z toho mi vyplývá, že si hraje na svým písečku.
Já jsem hrdej člověk a to se odráží i v guildě ve který jsem, fuj, už přes 5 let. Podle mě by jeho opětovnej invite znamenal další ztrátu hrdosti Vir Aeternum.
Navíc se k nám hlásí gnock, jehož sice neznám vůbec, ale to je někdy lepší.
Toť můj názor.
Ale předpokládám, že nemám právo veta, takže dělejte, jak uznáte za vhodný. Já ho mám v ignore už pěknejch pár měsíců (už ani nevim kvůli čemu, ale asi mě vytáčel Very Happy ). Pokud ho vezmete, neřeknu mu jinak než uzenáč (místní hovorové označení pro Romy).

Pěkný den
Lethal

Lethal

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  kimaera Mon Jun 20, 2011 12:36 am

ee

kimaera

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Scara Mon Jun 20, 2011 2:13 am

I já si dobře pamatuju, jak jsi tehdy odešel "za lepším", s tím, že VA stojí za dvě věci. Neloajalita určuje moji odpověď - NE. Už by konečně někdo měl sepsat černou listinu, protože mě unavuje pořád dokola sledovat ty veletoče, kdy hráč odejde, pak se vrátí, odejde a zase se vrátí. Jako by se nechumelilo. Ale jsou lidi, co si podobné excesy pamatují, a pak se chumelí.

Scara

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Warlocksvk Empty Re: Warlocksvk

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru