Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eti (shaman - Resto/Ele)

+2
cobbe
Eti
6 posters

Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Eti Mon Jul 11, 2011 6:15 pm

Nick: Eti

Class (+spec): Shaman

Talenty: Resto 0/16/55 (main) , Elemental 54/17/0 (off)

Profese: Alchemy, Herbalism (obě full)

EQ: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&cn=Eti (Resto gs 4228)

Máš enchanty a sockety?: Enchant + Sockety na vše, co jde :-)

Máš stabilní internet?: UPC 25mb, nemívám problémy Smile

Předcházející guildy: Blood shadows, Angels

Skušenosti se svojí classou: cca rok s nedávno s menší přestávkou (něco přes 20 dní played time)

Zkušenosti na Raidě(wotlk): VOA 10/25 (Tank, heal, dmg) OS10/25 (tank, heal, dmg) Naxx 10 (tank, heal dmg) Naxx 25 (heal, dmg) Uld 10/25 (heal, dmg; zatim jen levi a ignis)

Proč právě Vir Aeternum: Jistota pravidelných dobře leadrovaných raidů - pro mě další zkušenosti a hlavně zábava Smile ...doufám dobrá parta Smile

Koho znáš v Vir Aeternum: Pár jmen mi něco říká :-D např. Furian

Věk: 20

Online omezení (kdy můžete hrát): Záleží na škole (vš) a některých povinnostech, ale cca 4-5 týdně (12:00 - 03:00; ne celý tento úsek :-D) - není problém. A pro raidy a jiné akce si vždy čas udělám :-) (nedělá mi problém ponocování)

DPS(+podložený screenem aspoň na dummech): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/191/dmgnyn.jpg/ (z dummyho v sw bez buffů) Ale jak jsem psal, main mám Resto, v Ele gs jen 3847

Tvoje UI: DBM, Omen, Xpearl a pár maličkostí :-)

Eti

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  cobbe Mon Jul 11, 2011 11:15 pm

je jeste jeden resto/ele shaman, ktereho bych vzal, no u tebe nevim
libi se mi vek a studium vs, to je nejlepsi, resto eq uz nejaky je
treti profesi proc nemas hotovou? co te bere zpatky po prestavce od wowka?
mrknu ti jeste na zoubek ve hre a uvidime
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Eti Tue Jul 12, 2011 3:11 am

S tou třetí profkou - v guildách, kde jsem byl, dobře fungovalo "vypomahaní si". Říkal jsem si, že třetí profku dodělám časem (na 80ce) a nikdy mi extrémně nescházela.... Plánuju ji ale dodělat, pokud začnu opět raidovat a každej bonus se bude hodit Smile Pauza od wowka byla hlavně kvůli škole - zkouškové, přijímačky na druhou školu a i osobní důvody. Ale teď je vše vyřešeno a mám zase docela dost času Smile

Eti

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Limoz Tue Jul 12, 2011 9:29 am

eq je na slusnej urovni, telenty podla rozlozenia vyzeraju byt v poriadku (armory nejde, nic nove pod slnkom Very Happy), vyhoda ze mas ele off spec - durdi by sa potesil Very Happy a ku tym profkam, tak tam by si si mohol dorobit asi inscription, to mas vyskillene hned a hodi sa to ku tvojim dalsim dvom Smile

Limoz

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 22. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Warer Tue Jul 12, 2011 3:11 pm

Vcera som s nim bol COS HC. Healoval slusne no pokial nam treba resto shamana som za. Aky mas ele eq neviem ale aj 1 ele este by sa celkom do G hodil. Podla mna by ste za pokus ho prijat nedali nic. Shamanov je sice tiez dost ale nie vzdy je s kazdeho speccu aspon 1 na raide a je to hra v neprospech raidu lebo shamani maju dobry support.

Warer

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Limoz Tue Jul 12, 2011 3:59 pm

Ja mozno urobim Durdimu prekvapanie a poskladam nejako ten ele eq dokopy Very Happy Cement nestoji za vela, neda to az taky velky dmg, ako som dufal Very Happy

Limoz

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 22. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Hucimir Tue Jul 12, 2011 5:51 pm

Limoz napsal:Ja mozno urobim Durdimu prekvapanie a poskladam nejako ten ele eq dokopy Very Happy Cement nestoji za vela, neda to az taky velky dmg, ako som dufal Very Happy
Hlavne bys mohel dojsť online niekedy... Very Happy

Hucimir

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 13. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Limoz Tue Jul 12, 2011 6:53 pm

Hucimir napsal:
Limoz napsal:Ja mozno urobim Durdimu prekvapanie a poskladam nejako ten ele eq dokopy Very Happy Cement nestoji za vela, neda to az taky velky dmg, ako som dufal Very Happy
Hlavne bys mohel dojsť online niekedy... Very Happy

Uz to zacinam logovat, neboj cyclops

Limoz

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 22. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  DurDi Wed Jul 13, 2011 1:50 am

Limoz napsal:
Uz to zacinam logovat, neboj cyclops
To sme radi.

Bavíme sa o náhrade za durexa pre tento prípad. Nič sa nasilu doplňovať nebude aj keď shamani sú supporteri, otvorene hovorím, že to miesto tu jedno ešte je aj keď profesie sa mi veľmi nepozdávajú a skôr by som túto kombináciu volil na alta, odporúčam tailoring Razz
Dostaneš šancu sa ukázať Smile
DurDi
DurDi

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Limoz Wed Jul 13, 2011 2:18 pm

Co je vlastne s kondomom (Durexom)? pig Tie profky, no co uz s nim Very Happy Je pravda, ze nie su to velmi support profesie, napriklad taky ench, lw, jwc - to je asi trio naj profiek, ktore ta podstatne boostne Smile Ale aj tak si myslim, ze profky ta nepribrzdia a budes sa moct predviest cyclops

Limoz

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 22. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Eti (shaman - Resto/Ele) Empty Re: Eti (shaman - Resto/Ele)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru