Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

5 posters

Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  Celon Mon Jan 03, 2011 12:30 pm

Nick:Cleon
Class:Dranei shaman
Talenty:Enhancement
Profese:leather+skinning(nie na moc vysokom lvli)
EQUIP a LINK NA ARMORY! :http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Celon
Máš enchanty a sockety?:zatial ne ale snazim sa zohnat v poslednej dobe
Máš stabilní internet?:ee v poho 19 megovy net...a keby som mal problem sa dostat na pocitac neni problem mam jeden celkom vykonny notebook k dispozicii
Předcházející guildy:Soul of Darkness
Důvod odchodu z guildy:kamarat mi povedal o tejto gilde ze ma fajnu organizaciu atd. ... pretoze hladam lepsiu gildu a mam tu kamosa (Crowl)
Skušenosti se svojí classou:celkom dobré
Skušenosti na Raidě(wotlk):uz celkom aj dobre...denne prejdem ta cez prazky min. 5 Hcecok...ale skusenosti si myslim ze sa daju zvldanut
Proč právě Vir Aeternum:1.mam tu kamosa. 2.chcem najst niaku velmi dobru gildu ktora by ma zobrala. 3.za poriadnym eq
Koho znáš v Vir Aeternum:Crowl a ak ste zobrali aj Feralasiho tak aj toho
Věk:15
Online omezení (kdy můžete hrát):vacsinou do 21:30 ale niekedy ked neni skola sa podari aj viacej
DPS(+podložený screenem aspoň na dummech): som cerstva 80 ale ako to bude mozne podlozim vam ho
Tvoje UI:???

PS: MAM tu cerstveho kamosa Crowla. Ak ma zoberete tak herny cas ak sa dopredu povie si uhrado okrem casou od 3:00 do 6:00 to mam trenink vacsinou. este nieco Crowl je teraz do 9teho prec a zabudol vam to povedat...

S pozdravom, Celon

Celon

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Re: Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  Hucimir Mon Jan 03, 2011 2:48 pm

Cementa sme hľadali, ale zas čerstvá 80. Nechám to na našom CLku shamanov, ako sa rozhodne.

Hucimir

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 13. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Re: Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  semaj Mon Jan 03, 2011 7:07 pm

já říkám proč si nevycvičit enha shamíka aspoň bude gildě vděčnej a bude větší pravděpodobnost, že neleavne ... akorát ten čas nic moc

semaj

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Re: Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  cobbe Mon Jan 03, 2011 8:16 pm

mno takze:
eq hovori proti tobe, nadruhou stranu se mi libi, ze chodis casto hc aby jsi to dohnal
raid time je slabsi, protoze nekdy se to protahne, taktiky neznas, potreba dohnat
ted jak jsme otevreli nabor mame docela hodne novych tvari, kteri maji slabsi eq, takze uz to brzdime...........
nicmene jsem nakonec pro vzit na zkousku, protoze chybi aktivni cement, pokud se jim stanes mas vyhrano, pokud zmenis talenty, jak nekteri uz to udelali dostanes kick nemilosrdne, takto jsme uz shamana vzali a nehodlame to vicekrat akceptovat
nevim jake mas zkusenosti s klasou a co jsi zkousel za talenty,rozmysli si teda dobre a pokud te cement vazne bavi a chces ho hrat dlouhodobe muzes na zkousku do guildy a uvidime jak ti to pujde a budes mit cas na raidy
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Re: Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  Celon Mon Jan 03, 2011 8:43 pm

OK... cementa chcem vazne hrat...resto by ma moc nebavil tie druhe talenty mam resto ale vobec ich nepouzivam a ani eq namam na resto, tak isto aj s ele shamanom, jedneho mam za hordu sice len 73 ale kebyze chcem hrat ele shamana idem si zahrat za hordu. Taktiky to je pravda take vacsie dungy s tym nemam moc skusenosti to musim dohnat, a cas na raidy ak sa pojde cez tyzden a je akurat skola cize nedela-stvrtok tak to hovorim ze po 21:30 asi nebudem moc pretoze moja mama je antipc zena ale ak by to bolo niak piatok-sobota tak to neni problem ju prehovorit, po pripadne si zapnut pocitac potajomky aj do 2hej...diky ak ste so mnou takto spokojny tak chcem ist na tu zkusku ak by sa dalo...napiste mi na char ked budem online ja leavnem tu gildu co mam a dam sa do vasej...dik dufam ze budete so mnou spokojny

Celon

Celon

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Re: Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  Ddubajz Mon Jan 10, 2011 10:58 am

Prijat

Ddubajz

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Celon  Enh/Shaman [PŘIJAT] Empty Re: Celon Enh/Shaman [PŘIJAT]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru