Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

5 posters

Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

Příspěvek  spin Mon Mar 14, 2011 12:44 am

Nick:Spin
Class:Shaman (Enha)
Talenty:16/55/0
Profese:LW(450),SKIN(450),MIN(450)
Equip: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Spin
Enchanty:AP,AG na wepkách Berserking a Black Magic
Sockety:Hit + AP
Internet:Ano mám stabilní internet pokud si s ním nehraje nějaký debil (bratr)Smile
Guildy:Black Rock,Perfect Insanity,Vir Aeternum(na TBC),Memento Mory a The Gladiators Of Death
Odchod Z G:Progres na relativně dobré úrovni ale láká mě spíš něco víc nadějného a pokročilejšího:))
Skušenost:Se svou classou si rozumím celkem dobře,hraji ji už od TBC i přes to že Wotlk nabízí 2talenty..2build(ElE) využívám jen na farmeníSmile
Skušenosti v Raidu:Znám taktiky na OS,EoE,Naxx a ULD(jen 4 Bosse)ale každá G má taktiky přizpůsobené pro svoji potřebu:)
Proč právě vás?:Jste nadějná G která budí dojem velmi prespektivní G co hravě konkuruje Cons:)
Koho znám?:Z dřívější doby znám především Isisku a Darksoula...ostatní jména si už nevybavuju..z vaší nové asi nikoho
Věk:15
In Game:hraji prakticky pořád,dokážu si udělat čas..pokud je však nějaká nevšední okolnost tak je celodení
DPS:(5205) https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot030311071632.jpg/
UI:Nevyužívám žádne Addony ve stylu Bartender apod. Addony co mám jsou Omen,Recount a Addony na úpravu cb textu
[img][/img]Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Wowscrnshot030311071632

spin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Re: Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

Příspěvek  Linzy Mon Mar 14, 2011 2:32 am

tak kedze ta poznam ako jedineho schopneho cementa u ali za mna mas ANO pekne dps na dummym, vek ma troska zarazil, pokial nebude problem s raid timom myslim ze mas velke sance. celon napr dneska chybal jeden enha navyse isto neuskodi, dalsi shamik dalsi clovek na rusenie castu na council:D

Linzy

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Re: Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

Příspěvek  Lethal Mon Mar 14, 2011 12:21 pm

Equip pěknej, přihláška se mi líbí (umíš i česky!)...
Pokud nebude CL nic namítat, tak jsem taky pro...
Jen si tě teda z TBC nepamatuju, pokud jsi měl stejnej nick.

Lethal

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Nick

Příspěvek  spin Mon Mar 14, 2011 12:26 pm

Nick se nemění...na TBC jsem nebyl ještě tolik aktivní v PvE....TBC pro mě byl hard mmoud o nabírání S4:)) PvE jsem ve velkém rozjel až na WOTLKU!

spin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Re: Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

Příspěvek  cobbe Mon Mar 14, 2011 7:10 pm

no reference i prihlasku mas dobrou, jedine DBM z tech adonu by sis poridit mohl
Celon (enha u nas) je temer na kazdem raidu, no ale nadruhou stranu se mi nezda, ze by svoji klasu ovladal az tak dobre jak by mel, takze konkurence by nevadila, za me ANO alespon na zkousku
cobbe
cobbe

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Re: Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

Příspěvek  DurDi Mon Mar 14, 2011 11:19 pm

Čo sa týka enha shamana jeden aktívny je optimum , ale výnimky potvrdzujú pravidlo, ze schopných ľudí nikdy nie je dosť, samotná rotácia neni moc jednoduchá, tým apelujem na nutnosť mať nevyhnutne DBM, len malé zaváhanie môže spraviť veľa, to platí pre teba dva krát. Páči sa mi tvoja kreativita a odhodlanie experimentovať Smile Ako už spomenul Linzy, ten vek bol aj pre mňa trochu prekvapením, ale je druhoradé v tejto chvíli. Equip v poriadku, inak odozva u ľudí tiež kladná.
Prijatý
napíš v hre, buď mne alebo Cobemu
DurDi
DurDi

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat] Empty Re: Spin-Shaman,Enha/ElE [Přijat]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru