Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krakonosis priest

2 posters

Goto down

Krakonosis priest Empty Krakonosis priest

Příspěvek  Krako Mon Aug 22, 2011 9:19 pm

Nick: Krakonosis

Class (+spec): Priest - Discipline / Holy

Talenty: Disci 54/17/0 Holy 14/57/0

Profese: Inscription (450), Enchanting (450), Tailoring (450)

EQUIP a LINK NA ARMORY! : arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&cn=Krakonosis (skopírovat)

Máš enchanty a sockety?: ano mám

Máš stabilní internet?: ano mám

Předcházející guildy: Adamante Durior (GuM je labilní člověk a takový může být v guildě jenom jeden Very Happy), Refusion (tam mě naučily hrát wow), Blood Shadows (bohužel v době, kdy jádro guildy už expilo na oficiálním serveru), Fake It (Morowindovy asi trefilo a kickl mě bez důvodu), O5 Refusion (progress UD), Vir Aeternum (...), Tears of the sorrow (neochota lidí) ...

Důvod odchodu z guildy: Čekám na vyjádření k této přihlášce. ALe je to strašná neochotak progressu. Radši půjdou 4x naxx 25 za 1 ID s altama a vším možným, než by se udělala pořádná grupa na 10 man UD a o 25 ani nemluvim.


Skušenosti se svojí classou: Narnias priest 2 roky. pár fun serverů, hodně theorycraftů a hodně debat s ostatníma priestama na narniasu ( hlavně Tmthetom ohledně holy specu)

Skušenosti na Raidě(wotlk): Naxx/EoE/OS (ještě ne správně funkční event +3) UD po thorima na 10 manu/25man po thorima taky (ani jednou nepadl)

Proč právě Vir Aeternum: Momentálně top guilda v progressu a prý hledáte disco priesty.

Koho znáš v Vir Aeternum: Všechny co byly v guildě do mýho kicku. Ti co přišli později už většinou neznám.

Věk: 21

Online omezení (kdy můžete hrát): do 00:00 (vstávám ve 4 do práce ve všední den)

DPS(+podložený screenem aspoň na dummech) -/-


Tvoje UI: i52.tinypic.com/ifzwhy.png

Krako

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Krakonosis priest Empty Re: Krakonosis priest

Příspěvek  Hauron Mon Aug 22, 2011 10:06 pm


Hauron

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 07. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru